FAQ

FAQ – ČASTÉ DOTAZY

Jak se mám rezervovat nebo změnit rezervaci?

Nejjednodušší a nejrychlejší je provést rezervaci online na našem webu. Provést rezervaci, změnit ji nebo zrušit můžete také prostřednictvím emailu info@escapemaster.cz nebo volejte +420 777 953 569.

Můžu někomu dát hru v EscapeMaster jako zážitkový dárek?

Ano! Můžete u nás zakoupit dárkový poukaz a uplatnit jej podle Vašich časových možností. Dárkový poukaz si můžete vyzvednout osobně nebo Vám jej zašleme emailem. Pro objednání dárkového poukazu nás kontaktujte na info@escapemaster.cz nebo volejte +420 777 953 569.

Nabízíte hru i jako firemní teambulding či jiné individuální akce?

Ano! Hra je vynikající forma pro teambuldingové akce. Kontaktujte nás na info@escapemaster.cz nebo volejte +420 777 953 569 a společně pro Vás najdeme nejlepší variantu. Při rezervaci více termínů Vám poskytneme množstevní slevu.

Jaké si mám vzít na hru oblečení?

Oblečte se tak, abyste se cítili pohodlně. Na hru žádné speciální oblečení nepotřebujete.

Kdy máme přijít na místo a jak dlouho hra trvá?

Před vámi i po vás hrají další týmy. Na místo proto přijďte, prosím, cca 10 minut před Vaší rezervací. Samotná hra trvá 60 minut.

Je hra vhodná pro děti?

Dle našich zkušeností se domníváme, že hra je vzhledem k tématice vhodná až pro starší děti od 12 let, které se nebojí . Avšak je nutný doprovod nejméně jedné dospělé osoby.

Co když nebudu ve hře vědět jak dál?

Po celou dobu hry je možnost zeptat se na radu.

Mohu hru platit přes internet či kartou?

Hru je možné platit na místě pouze v hotovosti před hrou. Při objednávce dárkového poukazu nebo teambuldingové akce je možnost úhrady bankovním převodem.

Mohu v prostorách Escape Master fotit nebo natáčet?

Focení a natáčení je v zázemí a v prostorách hry přísně zakázáno. Obsluha Vám fotografii na památku udělá po hře.

Musím umět česky?

Hru je možné hrát v českém a anglickém jazyce. Při objednávce hry v anglickém jazyce uveďte tento požadavek při rezervaci,  abychom pro Vás zajistili vhodného pracovníka.

Share Button