HRY PRAHA 4

Psychiatrická léčebna: Pavilon č. 13 - Hra o životPSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pavilon č. 13 – hra o život
Adresa hry: Soudní 1515/8, Praha 4
Cena hry pro 2-6 hráčů: 1600 Kč (75 minut)

Pavilon č. 13 je oddělené výzkumné pracoviště psychiatrické léčebny, kde kdysi probíhal přísně utajený výzkum na lidech zaměřený na využívání mozkové kapacity člověka. Tento výzkum však byl po čase pro svou nehumánnost zastaven a následně zcela zrušen. Nikdo neví, jakým způsobem výzkum probíhal a zda přinesl nějaké výsledky. Nyní se však zdá, že se v Pavilonu č. 13 opět něco děje… Odvážíte se vstoupit a zjistit, co se tam odehrává a kdo za tím stojí?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 15 let. Upozorňujeme, že některé části hry se odehrávají ve výrazném šeru. Hra není vhodná pro lidi trpící klaustrofobií, panickými stavy nebo strachem ze tmy. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

Podivné řeznictví - knife and bonesPSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Příběh podivného řezníka 
Adresa hry: Soudní 1514/10, Praha 4
Cena hry pro 2-5 hráčů: 1600 Kč (60 minut)

Řeznictví Knife and bones vlastnil řezník Staněk – samotář a podivín, jehož maso bylo vyhlášeno široko daleko. Po čase bylo řeznictví zavřeno a proslýchalo se, že je Staněk zavřený v psychiatrické léčebně, protože chtěl prodávat jiné nežli jen zvířecí maso. Od té doby Staňka nikdo neviděl a řeznictví již zůstalo zavřeno. V posledním roce v okolí řeznictví zmizelo několik lidí a jméno řezníka Staňka opět přišlo na přetřes. Dokážete zjistit, co se v řeznictví stalo?

 

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 15 let. Hra není vhodná pro lidi trpící klaustrofobií, panickými stavy nebo strachem ze tmy. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

Před hrou je nutná rezervace. Rezervace probíhá online, stačí si zvolit hru a najet na tlačítko „Vytvořit rezervaci“. Pak vyberte datum a čas, který chcete zarezervovat. Platba je možná pouze v hotovosti. Pro rezervaci na dnešní den volejte +420 777 953 569.

Před hrou přijďte, prosíme, o 10 minut dříve, než máte rezervovaný termín, abychom Vám mohli vysvětlit pravidla hry.

Share Button