HRA PRAHA 4

Podivné řeznictví - knife and bonesPSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Příběh podivného řezníka
Adresa hry: Soudní 1514/10, Praha 4
Cena hry pro 2-5 hráčů: 1600 Kč (60 minut)

Řeznictví Knife and bones vlastnil řezník Staněk – samotář a podivín, jehož maso bylo vyhlášeno široko daleko. Po čase bylo řeznictví zavřeno a proslýchalo se, že je Staněk zavřený v psychiatrické léčebně, protože chtěl prodávat jiné nežli jen zvířecí maso. Od té doby Staňka již nikdo neviděl a řeznictví již zůstalo trvale zavřeno. V posledním roce v okolí řeznictví zmizelo několik lidí a jméno řezníka Staňka opět přišlo na přetřes. Dokážete zjistit, co se v řeznictví stalo a zda s tím má řeznictví něco společného?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 10 let. Hra není vhodná pro lidi trpící klaustrofobií, panickými stavy nebo strachem ze tmy. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly, poučením a podmínkami.
Rádi bychom Vás upozornili, že rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin před sjednaným termínem. V opačném případě, pokud na hru nedorazíte, Vám bude účtován storno poplatek ve výši 400 Kč na úhradu nákladů, které máme spojené s Vaší rezervací. Děkujeme za pochopení.

Share Button