MÍSTNOSTI

Psychiatrická léčebna: Pacient č. 27 - šílenec

PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pacient č. 27 – šílenec
Adresa hry: Prosecká 524/26, Praha 8
Cena hry pro 2-5 hráčů: 1200 Kč (60 minut)

Jedním z nejobávanějších a nejšílenějších pacientů je pacient č. 27, kterého měla na starosti zdravotní sestra Anna. Anna mu pravidelně podávala pokusné látky a měla sledovat jejich vliv na pacientovo tělo a mysl. Jednoho dne však Anna během směny v léčebně záhadně zmizela. Naposledy byla viděna právě u pacienta č. 27, který jako jediný ví, co se s Annou stalo. Pravdu však zakódoval a ukryl do šifer, které sám vytvořil. Dokážete tuto pravdu odhalit, zjistit, co se stalo s Annou a dostat se z pacientova pokoje v léčebně včas?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 13 let. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

Psychiatrická léčebna: Pokoj č. 606 - posedlá

PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pokoj č. 606 – posedlá
Adresa hry: Prosecká 524/26, Praha 8
Cena hry pro 2-5 hráčů: 1300 Kč (65 minut)

Pokoji č. 606 se u nás každý zaměstnanec vyhýbá. Před nějakým časem v něm byla hospitalizována pacientka se svou dcerou Elizabeth. Žena se domnívala, že je její dítě posedlé démonem. Za pár dní však Elizabeth z pokoje zmizela a stav pacientky se prudce zhoršil. Tvrdila, že jí dítě sebral démon, že pokoj je jeho doupětem a musí zjistit jméno démona, aby zachránila duši své dcery. Podaří se Vám zjistit, zda měla pacientka pravdu nebo je to jen zcela obyčejný pokoj v psychiatrické léčebně a dokážete se z něho dostat včas?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 13 let. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

Psychiatrická léčebna: Pavilon č. 13 - Hra o život

PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pavilon č. 13 – hra o život
Adresa hry: Soudní 1515/8, Praha 4
Cena hry pro 2-6 hráčů: 1600 Kč (75 minut)

Pavilon č. 13 je oddělené výzkumné pracoviště psychiatrické léčebny, kde kdysi probíhal přísně utajený výzkum na lidech zaměřený na využívání mozkové kapacity člověka. Tento výzkum však byl po čase pro svou nehumánnost zastaven a následně zcela zrušen. Nikdo neví, jakým způsobem výzkum probíhal a zda přinesl nějaké výsledky. Nyní se však zdá, že se v Pavilonu č. 13 opět něco děje… Odvážíte se vstoupit a zjistit, co se tam odehrává a kdo za tím stojí?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 15 let. Upozorňujeme, že některé části hry se odehrávají ve výrazném šeru. Hra není vhodná pro lidi trpící klaustrofobií, panickými stavy nebo strachem ze tmy. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

Podivné řeznictví - knife and bones

PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Příběh podivného řezníka
Adresa hry: Soudní 1514/10, Praha 4
Cena hry pro 2-5 hráčů: 1600 Kč (60 minut)
BEZZÁMEČKOVÁ HRA

Řeznictví Knife and bones vlastnil řezník Staněk – samotář a podivín, jehož maso bylo vyhlášeno široko daleko. Po čase bylo řeznictví zavřeno a proslýchalo se, že je Staněk zavřený v psychiatrické léčebně, protože chtěl prodávat jiné nežli jen zvířecí maso. Od té doby Staňka nikdo neviděl a řeznictví již zůstalo zavřeno. V posledním roce v okolí řeznictví zmizelo několik lidí a jméno řezníka Staňka opět přišlo na přetřes. Dva kamarádi se rozhodli řeznictví prozkoumat a ze své výpravy natočili video, ze kterého jde mráz po zádech. Vrátil se totiž jen jeden… Dokážete zjistit, co se v řeznictví stalo?

Rezervace hry zde

Doporučený věk hráče je nejméně 15 let. Hra není vhodná pro lidi trpící klaustrofobií, panickými stavy nebo strachem ze tmy. Rezervací hry zákazník potvrzuje, že se všichni účastníci hry seznámili s pravidly a poučením.

 

Share Button