ONLINE HRY

NOVINKA Z NAŠÍ MYSLIVNY :-)  – ŽIVÉ ÚNIKOVÉ HRY ONLINE

Představte si, že se někdo úplně cizí vzbudí na neznámém místě připomínajícím podivnou psychiatrickou léčebnu nebo řeznictví. Ten dotyčný si nic nepamatuje, má u sebe jen baterku a telefon, na kterém jde vytočit jediné číslo, to Vaše! Jenže ten neznámý se bez Vaší pomoci z toho podivného místa nedostane a čas mu běží… A tak Vám zavolá a bude doufat, že mu pomůžete dostat se ven!

JAK TO FUNGUJE?

Úniková hra se odehrává v reálném prostředí únikové hry  a v reálném čase pomocí videhovoru, budete tak luštit všechny šifry a úkoly, jako byste byli na místě. Neznámý cizinec bude Vaše prodloužená ruka a bude Vám ukazovat a popisovat vše, co se v dané místnosti nachází. Na Vás bude úkoly vyřešit a dostat ho v časovém limitu ven.

CO K TOMU POTŘEBUJETE A JAK TO VŠE PROBÍHÁ?

Budete potřebovat pouze papír a tužku a mobilní telefon, tablet nebo PC s připojením na internet (s připojením Vám poradíme). Po rezervaci Vám zašleme email s platebními instrukcemi (rezervaci musíte tedy provést nejpozději den před rezervovaným termínem, abyste stihli odeslat platbu a ta byla nejpozději v den hry připsána na náš účet). Obsluha s Vámi chvíli před začátkem hry vyzkouší připojení . Počet hráčů není omezen, nicméně doporučujeme max. 4 hráče, abyste si hru užili. No a pak už nezbývá nic jiného, než si užít zábavu z pohodlí svého domova :-)

Psychiatrická léčebna: Pavilon č. 13 - Hra o život (ŽIVÁ ONLINE HRA)PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Pavilon č. 13 – hra o život (ŽIVÁ ONLINE HRA)
Cena hry: 1200 Kč (60 minut)

Pavilon č. 13 je oddělené výzkumné pracoviště psychiatrické léčebny, kde kdysi probíhal přísně utajený výzkum na lidech zaměřený na využívání mozkové kapacity člověka. Tento výzkum však byl po čase pro svou nehumánnost zastaven a následně zcela zrušen. Nikdo neví, jakým způsobem výzkum probíhal a zda přinesl nějaké výsledky. Nyní se však zdá, že se v Pavilonu č. 13 opět něco děje… Odvážíte se vstoupit a zjistit, co se tam odehrává a kdo za tím stojí?

 

Rezervace hry zde

Podivné řeznictví - knife and bonesPSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA: Příběh podivného řezníka (ŽIVÁ ONLINE HRA)
Cena hry: 1200 Kč (60 minut)

Řeznictví Knife and bones vlastnil řezník Staněk – samotář a podivín, jehož maso bylo vyhlášeno široko daleko. Po čase bylo řeznictví zavřeno a proslýchalo se, že je Staněk zavřený v psychiatrické léčebně, protože chtěl prodávat jiné nežli jen zvířecí maso. Od té doby Staňka nikdo neviděl a řeznictví již zůstalo zavřeno. V posledním roce v okolí řeznictví zmizelo několik lidí a jméno řezníka Staňka opět přišlo na přetřes. Dokážete zjistit, co se v řeznictví stalo?

 

Rezervace hry zde

Share Button