O HŘE

Úniková hra a Praha? Ano! Escape Master Vám přináší únikové hry v Praze. Celosvětově oblíbené hry jsou známé také pod názvy escape room, escape game nebo exit game. Úniková hra znamená proměnu počítačových her v realitu. Skupina hráčů je uzamčena v místnosti s úkolem získat klíč a dostat se na svobodu v časovém limitu. K získání klíče však musí hráči vyřešit rébusy, hádanky, šifry nebo logické úkoly a otevřít zámky.

Hru si mohou zahrát téměř všechny věkové kategorie a není náročná po fyzické stránce. Prověříte si svou týmovou spolupráci, kreativitu, logické myšlení a zažijete společné dobrodružství, o kterém budete všem ještě dlouho vyprávět. Vyzkoušejte u nás tento celosvětový fenomén, vyberte si jednu z našich her a ocitněte se v tajné a děsuplné psychiatrické léčebně…

Rezervaci můžete učinit na našich webových stránkách, kde je online rezervační systém. Upozorňujeme, že rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hod před jejím začátkem, v opačném případě budeme požadovat úhradu storno poplatku na úhradu nákladů ve výši 400 Kč.

Jsme také na Facebooku, kde se můžete podívat na týmy, které se odvážily k nám do psychiatrické léčebny a na hodnocení.

PŘIJÍMÁME TAKÉ POUKÁZKY BONUS PASS, DÁRKOVÝ PASS, FLEXI PASS, FOKUS PASS, RELAX PASS, CAFETERIA/E-PASS a TICKET EDENRED (nevztahuje se na slevové akce).

Sodexo
Sodexo

Share Button